1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
43
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
previous arrow
next arrow

Sesje portretowe

Dobry portret wymaga nie tylko dobrego sprzętu i odpowiednio wyposażonego studia czy dobranego pleneru. To także kwestia podejścia i trochę psychologii. Oferuję sesje indywidualne i grupowe, rodzinne, biznesowe, kobiece, męskie i dziecięce.

Sesje kobiece

Zapraszam do mojego krakowskiego studia a do Twojej dyspozycji oddaję swoje kilkunastoletnie doświadczenie, profesjonalnie wyposażoną pracownię, opiekę moich sprawdzonych wizażystek i pomoc na każdym etapie sesji.

Zdjęcia reklamowe

Dobre zdjęcia reklamowe i produktowe to podstawa sprzedaży w sieci. Oddaję na Twoje usługi moje świetnie wyposażone studio i wieloletnie doświadczenie potwierdzone wieloma ciekawymi sesjami

Fotoreportaż

Od ponad 20 lat fotografuję wydarzenia. Od tych małych rodzinnych czy firmowych po wielkie konferencje z setkami uczestników.
A pierwsze zdjęcia możesz dostać jeszcze w trakcie wydarzenia

Śluby i wesela

Uwielbiam reportaże ślubne bo nie ma nic przyjemniejszego niż fotografować czyjeś szczęście. Oferuję wieloletnie doświadczenie w reportażu (nie tylko ślubnym) a także krótkie terminy oczekiwania na zdjęcia

Ewelina Nowak

O mnie

Z pochodzenia Krakus, z wykształcenia socjolog a z zawodu i pasji fotograf od blisko 20 lat. Specjalizuję się
w fotografii portretowej (we wszelkich jej odmianach), kulinarnej, reklamowej, reportażu i akcie artystycznym.

foto: Ewelina Nowak

Dowiedz się jak pracuję

Dlaczego warto mnie zatrudnić?

Trzy kluczowe słowa w moim rozumieniu fotografii to LUDZIE (uwielbiam poznawać ludzi i pracować z nimi a ich satysfakcja po sesji zawsze jest dla mnie na pierwszym miejscu), ATMOSFERA (od pierwszych dni mojej kariery stawiam na kulturę, profesjonalizm, dyskrecję i zapewnienie komfortu pracy każdej pozującej osobie – nieważne czy jest to znana gwiazda, uznana modelka czy amator na pierwszej sesji) i EFEKTYWNOŚĆ (pracuję szybko i sprawnie co nie znaczy na chybcika – moje doświadczenie pozwala mi na osiągnięcie znakomitego efektu szybciej, ale z zachowanie dbałości o jakość)

240 +

Zadowolonych klientów

647 000 +

Naciśnięć migawki

135 +

Nagród i wyróżnień

2000 +

Gigabajtów archiwum

Aktualności