Referencje

Zestaw załączonych portretów dobry bardzo, niebanalne i mocne.

Wojciech Plewiński – fotograf

Fotograf profesjonalny, zdecydowany, wiedzący czego chce! Do tego przemiły człowiek i z Krakowa, a ja do Krakowa mam wielki sentyment 😉 Paweł dziękuję za sesję i do zobaczenia!

Karolina Gorczyca

Jako mojego komentarza użyję cytatu agentki, która zobaczyła zdjęcia i powiedziała: „Te zdjęcia wyglądają jakbyście siedzieli w studio ze dwa dni”, a siedzieliśmy godzinę… Dzięki Paweł!

Sebastian Fabijański

Pan Paweł Wodnicki współpracuje z Małopolskim Hospicjum dla Dzieci w Krakowie od wielu lat. Zawsze możemy liczyć na Jego profesjonalne wsparcie, zarówno w realizacji kampanii informacyjnych, materiałów promocyjnych, ale także organizowanych wydarzeń. To wielki zaszczyt móc pracować z Pawłem

Wojciech Glac – wiceprezes zarządu Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci

Na 30 urodziny zapragnęłam kobiecej sesji zdjęciowej. Paweł zrobił wszystko, aby sesja się udała. Zadbał o świetną wizażystkę. Atmosfera podczas sesji była wspaniała. Bez pośpiechu. Z ogromnym poszanowaniem modelki i jej dystansu do siebie. Od tej pory każda kolejna sesja to tylko z Pawłem. A mam ich już kilka. Nie znam lepszego fotografa.

Elżbieta Jachymczak – Redaktor Naczelna Business Intelligence

To nie nasza pierwsza sesja z Pawłem. Za nami ta narzeczeńska, a niedawno realizowaliśmy sesję poślubną. Atmosfera jak zwykle na luzie, która udziela się uczestnikom i ułatwia pracę na planie. Zdjęcia powstają sprawnie, Paweł sugeruje ujęcia, ale i słucha pomysłów, które następnie stara się zrealizować. Efektem współpracy jest niezwykła, bardzo nasza i naturalna sesja, a w niej nastrojowe ujecia, ale też takie z przymrużeniem oka. Paweł wykonał kawał świetnej roboty. Dzięki! Będziemy mieć przepiękna pamiątkę

Magdalena i Przemek Wnękowie

Mimo dużego stresu przed obiektywem, Paweł zadbał o to bym czuła się swobodnie i komfortowo. Pełen profesjonalizm, świetne pomysły na ujęcia. Zdjęcia wyszły piękne, subtelne, kobiece. To na pewno nie ostatnia sesja.

Kinga Prusak

Sesja z Pawłem to wspaniałe doświadczenie. Zaczynając od super atmosfery w studio, budowania zaufania od pierwszego kontaktu, komunikacji zza obiektywu, pomysłach na zdjęcia, słuchaniu „modelki”, przepięknej pracy ze światłem oraz oczywiście efektem ostatecznym, który przerósł moje oczekiwania. Paweł potrafi autentycznie uchwycić zarówno eteryczność, jak i siłę kobiecości.

Beata Kołodziejczyk

Paweł jest fotografem, który dostosuje się do każdej tematyki, przestrzeni i produktów. Podczas naszej sesji stwarzał przemiłą a zarazem profesjonalną atmosferę, która spowodowała że udało nam się zminimalizować czas przeznaczony na fotografowanie. Wielokrotnie sam wymyślał aranżacje, które z zupełnie innej perspektywy pokazywały nasze produkty. Polecamy współpracę bardzo gorąco.

Dział Marketingu Nowy Styl Sp. z o.o.

Wspaniała współpraca, bardzo dobry kontakt i ekspresowe wykonanie. Pan Paweł robił dla nas reportaż z wydarzenia oraz krótkie wideo, efekt świetny! Profesjonalista w każdym calu – nie mogliśmy trafić lepiej.

Maria Zaremba – Marketing Assistant GFT Poland Sp. z o.o.

Paweł to profesjonalista w każdym calu. Razem realizowaliśmy projekt obejmujący reportaż z wydarzenia, sesję portretową oraz materiały wideo. Mimo olbrzymiego doświadczenia, Paweł to człowiek, który doskonale rozumie nowoczesną komunikację marketingową. Dzięki elastycznemu podejściu, materiał z wydarzenia mogliśmy relacjonować w czasie rzeczywistym, co jest niebywałą przewagą konkurencyjną tego Pana! Polecam z czystym sumieniem!

Agnieszka Kenig – No Fluff Jobs Sp. z o.o.

Marka InPost Paczkomaty nawiązała współpracę ze studiem fotograficznym Pawła Wodnickiego w lipcu 2018 r.
Efektem tej współpracy jest kompleksowa sesja fotograficzna zrealizowana na potrzeby działań marketingowych – w szczególności materiałów reklamowych i mediów społecznościowych. Zlecenie obejmowało również przygotowanie i produkcję całej sesji w tym casting modelek i modeli a także organizację wizażystki oraz stylistki.Firma wysoko ocenia efekty dotychczasowej współpracy. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to nie tylko pełny profesjonalizm zrealizowanych sesji zdjęciowych, ale przede wszystkim sprawna organizacja sesji i szybkie dostarczenie gotowego materiału.

Rafał Brzoska – Prezes Zarządu
Adam Aleksandrowicz – Wiceprezes Zarządu

Dziękuję za twórczą współpracę, polecam Pawła, doskonale żongluje światłem, cieniem, pomysłem. Praca bardzo profesjonalna i efekty zadowalające.

Sandra Herbich

Kraków- Dzielnica Kazimierz- to tutaj znajduje się Studio Fotograficzne, do którego trzeba zaglądać. Niepowtarzalny klimat temu miejscu daje jego właściciel. Doskonały profesjonalista, wspaniały człowiek, przyjaciel. Energiczny, sumienny, godny zaufania i uprzejmy. Spod jego ręki wychodzą prawdziwe dzieła sztuki. Chcesz sie przekonać- wstąp- nie będziesz zawiedziony i wrócisz tu na pewno.

Wojtek Trela

Jego zdjęcia są jednymi z moich ulubionych! 🙂 Prawdziwy artysta i profesjonalista, a przy tym normalny, przemiły człowiek! Życzę każdemu, aby w swojej karierze miał możliwość współpracy z takim fotografem, jakim jest Paweł. dziękuję i do następnej sesji 😉

Bartek Waga

Współpraca z Pawłem Wodnickim to czysta przyjemność. Od początku sesji tworzył miłą i sympatyczną atmosferę jednocześnie wykazując się pełnym profesjonalizmem. Warto wspomnieć, iż nasze wymagania były dosyć nietypowe ze względu naszą profesję – klasyczny kwartet smyczkowy. Pan Paweł jednak wykazał się niezwykłym artystycznym smakiem oraz pomysłowością przez co efekt przerósł nasze wyobrażenia.

Basia, Ela, Kasia i Magda – Amber Quartet

Schibsted Tech Polska used Pawel Wodnicki as event photographer on our Partner Day. Pawel delivered top quality photographs from the whole day – and a much larger selection than we expected. He managed to catch the moments of the day in a superb way and also took great care to make sure that all participants were included in some shots. Photos were engaging and captured the enthusiastic atmosphere of the event extremely well. Participants were without exception enthusiastic about the photos – and there is no doubt they contributed significantly to making the event successful.

John Einar Sandvand
VP, International projects at Schibsted Norway

Z projektem „W kontrze”, z którego część zdjęć stało się podstawą naszego kalandarza firmowego na rok 2014 zetknąłem sie zupełnie przypadkiem, a mianowicie przeszukując przepastne biblioteki internetu. Kilka zdjęć, które znalazłem zwróciły moją uwagę przede wszystkim artystycznym i subtelnym charakterem oraz przemyślaną i perfekcyjnie zrealizowaną konwencją. Było jasne, że są to zdjęcia wykonane „tym samym okiem i ręką”. Odszukanie Autora na szczęście nie sprawiło problemu. Pan Paweł Wodnicki okazał się profesjonalistą w każdym calu, czyniąc wiele cennych uwag dla ostatecznego kształtu kalendarza, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Weryfikacją zarówno materiału zdjęciowego jak i całej koncepcji były znakomite opinie naszych klientów.

Krzysztof Cieśliński
dyrektor RECTUS POLSKA Sp. z o.o.

Gry-OnLine S.A. od stycznia 2013 współpracuje ze studiem fotograficznym Pawła Wodnickiego. Efektem tej współpracy są kompleksowe sesje fotograficzne zrealizowane na potrzeby działań marketingowych Spółki, obejmujące również przygotowanie strojów, zatrudnienie modelek i wizażystów.
Spółka bardzo wysoko ocenia efekty dotychczasowej współpracy. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to nie tylko pełny profesjonalizm zrealizowanych sesji zdjęciowych, ale przede wszystkim ogromne zaangażowanie ze strony Pawła Wodnickiego w jak najpełniejsze zrozumienie potrzeb klienta.
Najpełniejszą rekomendacją dla pracy Pawła Wodnickiego niech będzie fakt, że w najbliższej przyszłości GRY-Online S.A. planuje zlecać mu przygotowanie kolejnych sesji promocyjnych.

Michał Bobrowski
członek zarządu

Kilka tygodni temu odbyłam sesję zdjęciową z moimi dzieciakami w studio. Była to ich pierwsza sesja z profesjonalnym fotografem, dotąd podchodziłam do takich pomysłów sceptycznie. Jednak ta sesja była zdecydowanie inna. Fotograf po prostu pozwolil dzieciakom być sobą, bawić się, wybierać dowolnie stroje, zabawki i przebrania. Żadnego stresu, ustawiania, sztucznych póz i uśmiechów. Dzieciaki bawiły sie kapitalnie! A efekt był po prosty fantastyczny. Profesonalne zdjęcia pokazujące osobowość dzieciaków, bardzo unikatowe. Nawet w trakcie tak prozaicznej sesjj, fotograf pokazał swój artystyczny pazur (a raczej oko), talent i kreatywność. Z pewnością powtórzymy!

Alina Malarz

Sesje zdjęciowe, zwłaszcza z dziećmi w roli głównej, zawsze kojarzyły nam się z wymuszonymi pozami i sztucznością. tymczasem sesja zdjęciowa naszej córki była zupełnie inna. Przez cały czas panowała super atmosfera, czuliśmy się jak na placu zabaw, dziecko bawiło się świetnie. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Mamy naprawdę świetną pamiątkę.

Magda, Maciek i Emka