Nagrody

11th International Salon-Circuit of Art Photography With Love to Women 2017 na Cyprze
Na międzynarodowym salonie fotograficznym moje zdjęcie „Mother” otrzymało złoty medal FIAP w kategorii „Macierzyństwo”.

1st Exhibition of Photography „Portrait 2016 – Konya” w Turcji
Na organizowanym pod patronatem FIAP salonie portret Bartłomieja Topy otrzymał wyróżnienie w kategorii „Portret”. Wszystkie zgłoszone zdjęcia otrzymały akceptacje do katalogu.

Open-air Photo Praga 2015 – Czechy
Na organizowanym pod patronatem FIAP salonie „Akt z krzesłem” otrzymał srebrny medal FIAP w kategorii fotografii aktu. Wszystkie 4 zgłoszone zdjęcia otrzymały akceptacje do katalogu.

Bavarian International Circuit 2015 – Niemcy
Na organizowanym pod patronatem FIAP salonie objazdowym (Regensburg, Bawaria, Dillingen) portret Bartłomieja Topy otrzymał nagrodę specjalną Chairman’s Award „Best portrait” za najlepsze zdjęcie portretowe. Poza tym 5 z 8 zgłoszonych zdjęć otrzymało akceptacje do katalogu – w tym 3 na wszystkich trzech salonach.

1st International Salon of Photography „BOKA 2014” w Czarnogórze
Na organizowanym pod patronatem PSA i DPA salonie w Czarnogórze 11 zdjęć uzyskało akceptację do katalogu wystawy a „Akt siedzący” otrzymał srebrny medal DPA.

The 8th International Salon-Circuit of Art Photography „With love to Women”- 2013 na Ukrainie.
Złoty Medal PSA dla aktu „Sitting nude” oraz akceptacja do katalogu wystawy drugiego aktu „Gosia” oraz trzech fotografii w kategorii beauty and fashion.

The 7th International Salon-Circuit of Art Photography „With love to Women”- 2012 na Ukrainie
FIAP Honourable Mention dla aktu „Ashamed nude” oraz akceptacja do katalogu wystawy drugiego aktu „Maja”.

International Salon of Digital Photography – Exposed 2011
Zdjęcie „Narodziny Wenus” otrzymało wyróżnienie – FIAP Honorable mention. Poza tym akceptacje do katalogu wystawy otrzymało 6 z 8 przesłanych prac.

XI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny – Aktu i Portretu Artystycznego AFRODYTA 2010 imieniem Andrzeja Krynickiego
NAGRODA SPECJALNA Zbigniewa Stokłosy Prezesa Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Fotografików i Twórców Audiowizualnych za całość prac przyjętych do ekspozycji

UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH SALONACH FOTOGRAFICZNYCH

German Photocup 2024 – Niemcy
Udział w German Photocup – serii salonów pod patronatem m.in. FIAP, PSA i DVF trzy z czterech zgłoszonych zdjęć otrzymały łącznie 6 akceptacji do katalogów wystaw – w tym jedno na wszystkich 4 salonach.

Sydney Harbour International 2015 – Australia
W ramach tego australijskiego salonu trzy z czterech zgłoszonych zdjęć (trzy portrety) otrzymały akceptację do katalogu wystawy.

Shoot the Face – konkurs portretów
Zgłoszone zdjęcie – portret Bartłomieja Topy – znalazło się w gronie 10 finalistów.

German Photocup 2015 – Niemcy
W ramach German Photocup – grupy salonów pod patronatem m.in. FIAP i DVF (Hesja, Badenia-Wirtembergia, Dolna Saksonia) trzy z czterech zgłoszonych zdjęć (dwa portrety i akt) otrzymały łącznie 5 akceptacji do katalogów wystaw.

Polish International Exhibition 2015
W ramach kolejnej edycji konkursu odbywającego się pod auspicjami PSA 6 z przesłanych przeze mnie 8 prac otrzymało akceptację do katalogu wystawy.

Aphrodite International Online Photo Competition 2014 – Cypr
Na organizowanym pod patronatem FIAP salonie na cyprze dwa zdjęcia z kategorii „Open color” otrzymały akceptację do katalogu wystawy.

The 9th International Salon-Circuit of Art Photography „With love to Women”- 2014 na Ukrainie
Członek międzynarodowego Jury Salonu i gospodarz obrad jury w Krakowie.

International Salon 2013 w Belgradzie
Na organizowanym pod patronatem FIAP salonie w Belgradzie trzy akty oraz trzy porterty uzyskały akceptację do katalogu wystawy.

48th Sydney International Exhibition of Photography – Australia
Na organizowanej pod patronatem FIAP 48th Sydney International Exhibition of Photography akt „Gosia” uzyskał akceptację do katalogu wystawy.

13th Malmoe International Exhibition of Photographic Art – Szwecja
Dwa moje akty – „Square nude” i „Gosia” – otrzymały akceptację do katalogu salonu „13th Malmoe International Exhibition of Photographic Art” 2013 objętego patronatem FIAP a odbywającego się w szwedzkim Malmoe

„PERSPECTIVE ONE” International Salon of Fine Art Photography 2013 – Indie
Dwa moje akty – „Sitting nude” i „Gosia” – otrzymały akceptację do katalogu salonu „PERSPECTIVE ONE” International Salon of Fine Art Photography 2013 objętego patronatem FIAP a odbywającego się w Indiach

Wyróżnienie w konkursie magazynu Hair Trendy
Wspólnie z wizażystką Darią Bielicką, fryzjerką Bogusią Chmiest i modelką Joanną Wnęk otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie na stylizację organizowanym przez magazyn Hair Trendy.

German International DVF-Photocup 2013 – Niemcy
Akceptacja do katalogu wystawy, objętej patronatem FIAP, dwóch przesłanych aktów „Ashamed nude” oraz „Maja” a także portretu „Bartek – portret aktora”.

2013 Coachella International Exhibition of Photography -USA
Akceptacja do katalogu wystawy, objętej patronatem FIAP, dwóch przesłanych aktów „Ashamed nude” oraz „Clockwork nude”.

The 2nd Port Talbot International Salon- Wielka Brytania
Na firmowanym przez FIAP, PSA oraz UPI salonie akceptację do katalogu wystawy otrzymały trzy z czterech przesłanych aktów „Clockwork nude”, „Maja” oraz „Ashamed nude”.

International Salon of Digital Photography „Exposed”- 2012 w Słowenii
Akceptacja do katalogu wystawy dwóch przesłanych aktów „Maja” oraz „Passion”.

„XVI Gran Tour delle Colline”
Dwa akty – „Akt zegarowy” i „Akt nieśmiały” oraz portret „Agata” otrzymały akceptację do katalogu Międzynarodowego Salonu FIAP „XVI Gran Tour delle Colline”.

Fotoferia Polish International Exhibition 2012
6 prac (w kategoriach Open Color i Monochrome) zostało zaakceptowanych w ramach salonu fotografii pod patronatem FIAP, PSA oraz RPS.

International Digital Photo Contest – Budapeszt
Dwa z czterech przesłanych aktów – Akt zegarowy i Akt nieśmiały – otrzymały akceptację do katalogu Międzynarodowego Konkursu Fotografii Cyfrowej w Budapeszcie – pod patronatem FIAP.

Fotoferia Polish International Exhibition
8 prac (w kategoriach Open Color, Monochrome i Portrait) zostało zaakceptowanych w ramach salonu fotografii pod patronatem FIAP, PSA oraz RPS.

FIAP International Sillian Organisation 2011
Trzy prace (dwa portrety i akt) zostaly zaakceptowane w ramach International Sillian Organisation 2011 w Belgii – salonu fotografii pod patronatem FIAP

Salon FOTOFERIA INTERNATIONAL EXHIBITION 2011 (pod patronatem PSA i FIAP)
Akceptacja trzech prac („Akt zegarowy”, „Amanda” oraz „Portret operatora”) do wystawy pokonkursowej.